LARS LERIN: Stegelbåtar

LARS LERIN: Stegelbåtar
LARS LERIN: Stegelbåtar
LARS LERIN: Stegelbåtar
LARS LERIN: Stegelbåtar
LARS LERIN: Stegelbåtar
LARS LERIN: Stegelbåtar
LARS LERIN: Stegelbåtar
LARS LERIN: Stegelbåtar

Klubbat för:

82 000 SEK

Utropspris

60 000 SEK

LARS LERIN (född 1954): Stegelbåtar, signerad och daterad Lars Lerin 2019, 17x14 cm.

830109

2020-10-25