Tore Strindberg
Vollendet
2020-10-27
826399
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
TORE STRINDBERG, hänge, silver, med dekor av stegrande hjort 6 x 3,5 cm, förgylld pin "Konstens vecka" höjd 5,5 cm, plakett i brons diameter 3 cm, 1900-talets andra kvartal, brosch i silver med genombruten dekor medföljer 2 x 1,5 cm
Bruksslitage.