Gjutjärnsgavlar
Vollendet
2020-10-30
825851
| Höchstes Gebot | 750 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
GAVLAR, till trädgårdsbänk, 1900-tal, gjutjärn, höjd ca 80 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhmansläge
Slitage, rost