Tavlor 18/1900-tal
Vollendet
2020-10-30
825750
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
TAVLOR, 3 st, 18/1900-tal, bl a diorama, tavla "winter", otydlig signatur, blandteknik, ca 19x13, 15x12, 13x18 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge