Ring 18 k guld diamanter
Vollendet
2020-10-19
824814
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
RING, 18 k guld, dekor med 3 briljanter totalt ca 0,12 ct, 3 fasettslipade röda stenar, stämplar saknas, 1960/70-tal, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 9,1 g
Röda stenar med skador