Herrbetjänt
Vollendet
2020-10-17
822403
| Höchstes Gebot | 600 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
HERRBETJÄNT, 1950/60-tal, ek, höjd ca 97 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage