Frimurarglas
Vollendet
2020-10-08
820850
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
FRIMURARGLAS, 1900-talets första hälft, graverad dekor, höjd ca 15 cm
Bruksslitage, gravyr, mikronagg