Litografi Lars Norrman
Vollendet
2020-10-03
817352
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Komposition med kvinna, signerad och numrerad, ca 64 x 32 cm
Insekter under glas