Oidentifierad konstnär oljemålning
Vollendet
2020-09-26
817024
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal), Stadsgata, otydligt signerad, olja på pannå, 31,5x21,5 cm