Edition Luxe Armband Förgyllt silver
Vollendet
2020-10-25
812024
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
ARMBAND, förgyllt silver, halvstel flätad modell, efter antikiserande förlaga medelhavsområdet, bredd ca 45 mm, längd ca 17 cm
Bruksskick.