Vägghörnskåp gustaviansk stil
Vollendet
2020-09-14
811059
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 800 SEK |
VÄGGHÖRNSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal, mahognyfanér, detaljer i gulmetall, nyckel finns, ca 71x29 cm
Bruksslitage