Stolar
Vollendet
2020-09-15
810737
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
STOLAR (4) 1950/60-tal, bl a ek, stoppad dyna med klädsel i svrat konstskinn, sitthöjd ca 46 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage