Jean Hermanson, Dublin, 1967
Vollendet
2020-09-13
805188
| Höchstes Gebot | 5 600 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
JEAN HERMANSON(1938-2012), Dublin, 1967 (hund i trappa), signerad på baksidan Jean Hermanson. Gelatinsilverfotografi, bildyta 39 x 29 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling