Månskenslampa
Vollendet
2020-08-30
805011
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, s k Månskenslampa, för 1 stearinljus, 1800/1900-tal, glas, guldfärgad metall, fasta delens höjd 31 cm
Bruksslitage