Sideboard jakaranda
Vollendet
2020-09-11
803766
| Höchstes Gebot | 11 500 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
SIDEBOARD, omkring 1950-/1960-tal, skjutdörrar, bakomliggande hyllinredning, fanerat i jakaranda, höjd ca 87, 166x46 cm
CITES-intyg medföljer
Slitage, saknar benhylsor