Rullklaffsekretär
Vollendet
2020-08-28
801126
| Höchstes Gebot | 700 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
RULLKLAFFSEKRETÄR, 1930/40-tal, två lådor nertill, fanér i mahogny och björk, nyckel finns, höjd ca 96 samt 90x48 cm
Bruksslitage