Soffa chesterfield
Vollendet
2020-07-16
793955
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
SOFFA, 1900-tal, chesterfieldtyp, ljust läder, sitthöjd ca45, längd 210 cm
Slitage