Bockbord 1800-tal

Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal
Bockbord 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

BOCKBORD, sekelskiftet 1800/1900, senare bemålat, höjd 76, ca 129x88 cm

Bruksslitage

791406

2020-07-09