Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SKRIVBORD, engelsk stil, trol 1900-talets senare hälft, skiva klädd med målad duk/skinnimitation, höjd ca 74 cm, 135x75 cm

slitage, märken

791352

2020-07-08