1682 - Trädgårdsattiraljer

1682 - Trädgårdsattiraljer
1682 - Trädgårdsattiraljer
1682 - Trädgårdsattiraljer
1682 - Trädgårdsattiraljer

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

VATTENKANNOR, HINKAR, TRÅG, SKOPA, 8 delar, zinkplåt, 1900-tal

Slitage, bucklor, skador

790608

2020-08-23