1765 - Paiseleysjalar 4 st
Vollendet
2020-08-23
789555
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SJALAR, 4 st., paisley, 1800-talets andra hälft,
Bruks och åldersrelaterat slitage