938 - Ostkupa/-skärare 1800-/1900-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSTKUPA / ostskärare, slipat glas, försilvrad mässing, 1800-/1900-tal, höjd ca 21, 37 x 15 cm

Bruklsslitage, smärre nagg

789105

2020-08-22