Matbord rund
Vollendet
2020-07-01
788381
| Höchstes Gebot | 2 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
MATBORD, 1900-talets mitt, stomme fanerad i valnöt, rund skiva, kannelerade ben, utdragbar, iläggskiva saknas, höjd ca 73 cm, skivans diameter ca 109 cm
Bruksslitage, repor, märken, fläckar, iläggskiva saknas