Högtalare Carlsson Sonab
Vollendet
2020-06-27
787048
| Höchstes Gebot | 11 500 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
CARLSON SONAB, högtalare, 1 par, 1970-tal, modell OA 2212 R, fanérade i valnöt, skyltmärkning
höjd ca 76, 30x53 cm
Ej funktionstestade, smärre ytskador