Michael Byron Mindfields

Michael Byron Mindfields
Michael Byron Mindfields
Michael Byron Mindfields
Michael Byron Mindfields

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

MICHAEL BYRON (USA, född 1954), "MINDFIELDS 4", signerad och daterad på baksidan Barcelona 89, mixed media/works on paper, ca 24,5x17 cm

PROVENIENS:
Anders Tornberg Gallery, Lund

785103

2020-08-31