Kinamatta
Vollendet
2020-06-20
783900
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, old, Kina, mått ca 275x185 cm
Slitage samt mindre malskador