Jacob Binck, efter
Vollendet
2020-06-12
782461
| Höchstes Gebot | 13 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
JACOB BINCK, efter, föreställande Gustav Vasa, olja på duk, 1900-tal, 82x68 cm
Smärre slitage