Konsolbord gustavianskt Stockholmsarbete
Vollendet
2020-06-18
780394
| Höchstes Gebot | 46 000 SEK |
| Schätzwert | 12 000 SEK |
KONSOLBORD, med marmorskiva, gustavianskt Stockholmsarbete, träskuren dekor, senare bronserad, höjd ca 81, 90x49 cm
Skiva med lagning och avslag, stomme med skador, lagningar, slitage