Konsolbord gustavianskt Stockholmsarbete

Klubbat för:

46 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KONSOLBORD, med marmorskiva, gustavianskt Stockholmsarbete, träskuren dekor, senare bronserad, höjd ca 81, 90x49 cm

Skiva med lagning och avslag, stomme med skador, lagningar, slitage

780394

2020-06-18