Buddha
Vollendet
2020-05-19
773361
| Höchstes Gebot | 10 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BUDDHA, Tibet, 1900-tal, försilvrad koppar, bakstycket till tronen är avtagbar, höjd ca 18 cm
Slitage