Matta rölakan signerad ML
Vollendet
2020-05-16
771983
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
MATTA, Rölakan, Sverige, 1960-tal, signerad ML, ca 200x136 cm
Bruksslitage