Soffbord Snedkermester Lau Lauritsen
Vollendet
2020-05-14
771703
| Höchstes Gebot | 4 200 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
SOFFBORD, Danmark, 1900-talets slut, oval form, konformade ben, skiva av valnöt, ben av björk, märkt Snedkermester Lau Lauritsen, höjd ca 54,160x90 cm
Bruksslitage, smärre märken och repor