Spegel
Vollendet
2020-05-11
770270
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, bronserad samt förgylld, fasettslipad glas, 101x50 cm