Jan Håfström
Vollendet
2020-05-10
768399
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Elgaland. Vargaland" signerad och numrerad, Jan Håfström 68/100, frimärkesark, bladmått ca 19,5x13 cm, rammått 31x24,5 cm