Fåtöljer / karmstolar 1-par mahogny
Vollendet
2020-05-04
767790
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, alt. karmstolar, 1-par, 1900-talets första hälft/mitt, stomme i lackerad mahogny, pärlspikad klädsel i mörkgul textil, rygghöjd ca 97, bredd ca 63 cm
Bruksslitage, kräver smärre vädring, smärre fläckar/smuts i textil förekommer, något lösa fogar