Bengt Olson litografi
Vollendet
2020-04-01
756340
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 800 SEK |
BENGT OLSON (född 1930): Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 1892/2500, bildstorlek ca 38 x 50 cm.
Vågigt papper, ej examinerad ur ram.