Karin Broos grafik
Vollendet
2020-04-05
756195
| Höchstes Gebot | 8 000 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
KARIN BROOS (född 1950): Den röda soffan, gicléetryck, signerad och numrerad Karin Broos 29/90, bildmått 38x54,5 cm