Bord
Vollendet
2020-04-03
754991
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BORD med intarsia, Sveriges Möbelindustriförbund, 1950-tal, svärtade ben med fotavslut i mässing, höjd ca 50 skiva 56x56 cm
CITES-intyg medföljer
Slitage