Vattenkanna mässing
Vollendet
2020-03-28
754885
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
VATTENKANNA, 1900-talets mitt, mässing, cirkulär form med lång pip, höjd ca 25 cm
Ingår i temaauktionen Décoratif
Smärre slitage och något ostadig