Kaffekoppar med fat Rörstrand 1800-tal
Vollendet
2020-03-27
754778
| Höchstes Gebot | Osåld |
| Schätzwert | 800 SEK |
KAFFEKOPPAR med FAT, Rörstrand, 1800-talets slut, 9 koppar, 11 fat, total höjd ca 7 cm
Bruksslitage