Marion Stronski oljemålning
Vollendet
2020-03-22
752268
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
MARION STRONSKI (1892-1977), möjligen: Landskapsvy, otydligt signerad, olja på duk, höjd ca 50x61,5 cm