Lars Lerin, El Fustat Egypten, akvarell
Vollendet
2020-04-05
751874
| Höchstes Gebot | 64 000 SEK |
| Schätzwert | 70 000 SEK |
LARS LERIN (född 1954): Gamla Kairo,El Fustat, Egypten, signerad och daterad Lars Lerin, akvarell på papper, 56,5x76,5 cm