Sidobord
Vollendet
2020-03-19
749668
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
SIDOBORD, 1900-talets mitt, brickmärkt NK, skuren dekor samt med löst liggande glasskiva, mahognyfanér, höjd ca 45 samt 67x47
Slitage, omfttande på glaset