Arvid Broms oljemålning
Vollendet
2020-04-19
748568
| Höchstes Gebot | 300 EUR |
| Schätzwert | 400 EUR |
ARVID BROMS (1910-1968) ansikte, signerad samt daterad -49, olja på duk, uppfodrad på pannå, 30x22 cm