Soffbord drivved underred i gjutjärn
Vollendet
2020-03-14
746851
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, med drivved, underrede i svartlackerad gjutjärn, höjd ca 46, 145x80 cm
Slitage, fläckar, torrt