Douglas Thegerström
Vollendet
2020-03-10
744808
| Höchstes Gebot | 1 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
DOUGLAS THEGERSTRÖM, "Körsbärsträdet", väggskulptur, bemålat trä, signerad a tergo, mått ca 97x107 cm
Bruksslitage