Björn Nyman oljemålning
Vollendet
2020-02-04
733287
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
BJÖRN NYMAN (född 1934): "37 Litet stillebenl", signerad och daterad i bilden B.Nyman 1977, olja på pannå, bildyta ca 23x27 cm