Edition Amour Samling allmogedelar 1800/1900-tal
Vollendet
2020-02-09
732718
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
SAMLING ALLMOGEDELAR, 1800/1900-tal, dekor med färgade glasstenar
Skador. Bortfall.