Vas
Vollendet
2020-02-03
732177
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
VAS, kopia efter Gallé, 1900-tal, floral dekor i överfång i rosa och lila, signerad tip Gallé, höjd ca 27 cm
Mindre mynningsnagg