Nils Kölare
Vollendet
2020-02-02
731261
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
NILS KÖLARE(1930-2007): Utan titel, signerad och daterad Nils Kölare -94, akryl på papper på pannå, 62x38 cm