Madeleine Pyk färglitografi
Vollendet
2020-01-31
729993
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Motiv av kvinnor med djur, signerad M Pyk 15/275, färglitografi, tryckmått ca 29x20,5 cm
Ej examinerad ur ramen